SIKÇA SORULAN SORULAR

 • SORU:

  Kuponları nasıl vereceksiniz?

  CEVAP:

  Kupon ve Tahminlerimizi GOLD Üye olduktan sonra sitemiz üzerindeki Kuponlar sayfasından takip edebilirsiniz.

 • SORU:

  Başarı oranınız nedir?

  CEVAP:

  2018 Ağustos ayında vermiş olduğumuz tahminlerde %87 Başarılı Tahmin oranı elde ettik. Canlı Maç Tahminlerinde bu oran %95 seviyesine çıkmaktadır. Bu oranı korumak ve yukarıya çıkartmak için Editörlerimizi özenle seçmeye ve kadromuzu genişletmeye devam ediyoruz.

 • SORU:

  Kupon ve Tahminleri görebilmek için ne yapmalıyım?

  CEVAP:

  Sitemiz üzerinden paylaşılan tüm bilgileri görüntüleyebilmek için üyelik satın almanız gerekmektedir.  GOLD üyelik 1 Ay (30 gün) için 129 TL’dir. Aylık Gold üyelik paketinde günlük 1 Banko olmak üzere en az 3 Kupon ve Haftalık en az 10 Canlı Öneri verilmektedir. Üyelikleri sitemiz üzerinden HAVALE/EFT ile satın alabilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra üyeliğiniz onaylanacaktır.

 • SORU:

  JetBanko.net nedir? Nasıl bir hizmet alabilirim?

  CEVAP:

  JetBanko.net 2018 Temmuz ayında ÇOLAKOĞLU İNTERNET SOLUTİONS tarafından kurulmuştur.Sitenin amacı, başta futbol olmak üzere tüm spor dalları ile ilgili her konuda doğru ve tarafsız bilgi sunmaktır. Ayrıca topladığı bilgiler eşliğinde maç tahminleri paylaşmaktır. 

 • SORU:

  Sitenize nasıl üye olabilirim?

  CEVAP:

  Buraya tıklayarak Cep Telefonu numaranız ile ücretsiz üye olabilirsiniz. Bu işlem sırasında Telefonunuzdan herhangi bir ücret kesilmez. Telefonunuz sadece şifre unutma ve üyeliğinizin güvenliği için gerekmektedir.