GİZLİLİK VE SİTE KURALLARI

JetBanko.net adresli web sitemizde olan gizlilik ve koşullarımız aşağıda belirtilmektedir;
Tarafımıza ilettiğiniz kişisel bilgilerle ilgili olarak, üye kullanıcı ve şirket ilişkilerini düzenleyecek ve bilgilerin kullanım şartlarını belirtecektir.

Sitenin kullanımı içerisinde kesinlikle şans oyunu oynamak, oynatmak, özendirmek, aracılık yapmak bulunmamaktadır.

Bu Kullanıcı Sözleşmesi ("Sözleşme", "Kullanıcı Sözleşmesi", "Hizmet koşulları", "Kullanım Şartları") içerisinde JetBanko.net sitesinin (“JetBanko.net", "Site", "Biz", "Bizim" olarak anılacak) kullanımı için kabul etmeniz gereken koşullar bulunmakta olup, siteyi kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu koşulları kabul etmediğiniz taktirde siteyi kullanmaktan vazgeçiniz. 

Madde 1 - Genel Bilgi 

1.1 JetBanko.net üyelerine bilgilendirme amacıyla sunduğu içeriğin teşvik ve yönlendirme amacı taşımadığını işbu sözleşmede açıkça beyan eder ve sitede verilen aktif hizmetlerden yararlanmak için bir bedel ödeyerek veya herhangi bir şekilde siteye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi aşağıda belirtmiş olduğumuz kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.                                                                                                          
1.2 JetBanko.net Üye'nin sözleşme konusu kişisel bilgilerini yasal zorunluluklar haricinde üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.
1.3 Editörümüz iddaa programında yer alan birçok karşılaşmayı önceliği kendi ilgi alanına giren ligler ve maçlar olmak kaydı ile üyelerine bilgi vermek üzere takip eder ve bahis oyuncusunun ihtiyaç duyabileceği tüm bilgileri hiçbir yönlendirme olmadan yayınlar.
1.4 JetBanko.net öncelikle 18 yaşından küçükler olmak üzere hiçbir şekilde şans oyunu oynanmasını teşvik etmez veya önermez. 
1.5 Site yönetimi Site’de yer alan olan bilgileri, formları, içeriği, tasarımları, Siteyi ve Sitenin kullanım koşullarını herhangi bir ihbarda bulunmadan dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Site yönetimi tarafından işbu sözleşme hükümlerinde yapılan her değişikliği Site’nin sunduğu hizmetlerden yararlanmaya veya Site’ye erişim sağlamaya devam eden her gerçek ve tüzel kişi kabul etmiş sayılır.
1.6 Bu sitedeki hiçbir yazı, materyal veya resimler izinsiz kopyalanamaz. JetBanko.net’de yer alan herhangi bir bilginin ya da yorumun kaynak belirtmeden veya izin almadan kullanılması halinde telif haklarını düzenleyen 5846 sayılı yasa çerçevesinde işlem yapılacaktır.

Madde 2 - Yükümlülükler ve Üye Güvenliği

2.1 Üyelik, Site'nin kullanıcı tarafından kullanım hakkını ifade eder. Kullanım hakkına sahip kişi de üye olarak anılır. Üye, site üzerinden gerçekleştirdiği tüm işlem, hareket ve fiillerinden cezai, mali ve hukuki açıdan sorumludur.
2.2 Üye, siteye giriş için kullandığı bilgileri başka kişilerle paylaşamaz. Üye, aksi hallerde doğacak her türlü hukuki, mali ve cezai sorumluluğu kabul eder. Üye bu bilgileri özenle korumakla yükümlüdür. Bir başka kişi tarafından üyeye ait bilgilerin kullanılmasının herhangi bir şekilde tespit edilmesi halinde, Site yönetimi adı geçen üyenin üyeliğini süresiz iptal eder. Site, IP bilgilerinin ve diğer kayıt altına alınan bilgilerin kontrol edilmesi de dahil olmak üzere, üyeliğin bir başka kişi tarafından kullanılıp kullanılmadığını test etme hakkı vardır.
2.3 Üye, Site üzerinden yapacağı tüm yazışmalardan ve işlemlerden bireysel veya tüzel kişilik olarak sorumludur. Üye, bu yazışma ve işlemlerin Site tarafından kayıt altına alınmasını kabul eder ve uyuşmazlık durumunda Site tarafından tutulan bu kayıtların geçerli, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil olacağını, bunların usulüne uygun tutulduğunu, bunlara karşı tüm itiraz ve def'i haklarından peşinen feragat ettiğini kabul eder.
2.4 Site’ye üye olan her kullanıcı doğru bilgiler vermeyi ve bu bilgilerde meydana gelebilecek değişiklikleri Site'ye bildirmeyi taahhüt eder. Ancak Site üyelerinin bilgilerinin doğruluğu veya yanlışlığından sorumlu tutulamaz. Site yönetimi kaybedilen veya değiştirilen üyelik bilgilerinden sorumlu değildir.
2.5 Sitede yer alan üyeler yaptıkları herhangi bir yorum veya davranışlarından dolayı hukuki açıdan sorumlu tutulabilmektedir.Böyle durumlarda site sorumluluk kabul etmemekte ve kullanıcılar bunun bilincinde olarak üyeliklerini devam ettirmelidirler.
2.6 Üye, Site tarafından sunulan hizmetleri yasal mevzuata ve genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici veya taciz edici bir biçimde kullanmayacağını taahhüt eder. Aksi hallerde üyeliğinin süresiz bir biçimde sonlandırılması da dahil olmak üzere, Site yönetimi gerekli gördüğü tedbirleri alabilir.
2.7 Site yönetimi üyelerin üyeliklerini haber vermeden veya gerekçe göstermeden iptal etme hakkını saklı tutar.
2.8 Site, üyelerin yasal mevzuat tarafından izin verilen kişisel bilgilerini saklayabilir ve kişisel olmayan verileri 3. kişilerle paylaşabilir. Bu bilgilerin toplanma amacı Sitenin hizmet kalitesinin arttırılmasına yönelik çalışmalar, reklam verenlere sitenin üye portföyünü tanıtmak ve reklamların kişiye özel gösterilmesinden ibarettir. Site, açıkça kullanıcı sözleşmesi veya benzer belgelerde belirtilmedikçe, Üye’den rızası alınmadıkça veya söz konusu bilgiler anonim hale getirilmedikçe üyelerin kişisel bilgilerini paylaşmaz. Site, bu gibi bilgileri paylaşırken üyelerin menfaatlerini korumaya özen göstereceğini taahhüt eder.
2.9 JetBanko.net web sitesinin herhangi bir kısmını kullanarak ve/veya ziyaret ederek veya Web Sitesinde bir hesap açarak Gizlilik Politikası'na göre hareket etmek zorunda olursunuz.
2.10 Üye, bu sözleşmeyi ihlal etmesi durumunda oluşabilecek durumlardan cezai, hukuki ve mali açıdan sorumlu olduğunu kabul eder. 

Madde 3 - Ödeme ve Gold Üyelik

3.1 Gold üyelik ücreti 1 ay (30 gün) için 129 TL (Türk Lirası)’dır.
3.2 Gold üyeler sitedeki editörün yayınlamış olduğu özel oluşturulmuş maç listelerini, tüm maçları ve editörün seçmiş olduğu maçlar ile ilgili yorumların tamamını görebilir.
3.3 18 yaşından küçük olanların Gold Üye olmaları yasaktır.
3.4 Aylık Gold üyelik paketinde günlük 1 Banko olmak üzere en az 3 Kupon ve Haftalık en az 10 Canlı Öneri verilmektedir.
3.5 JetBanko.net editörlerinin uygun görmediği durumlarda o gün için Kupon ve Tahmin paylaşmama hakkını saklı tutar.
3.6 Gold üyelik ödemenin yapıldığı an itibari ile başlar ve bu tarihten itibaren 30 gündür.
3.7 Bize bir ödeme aracı sunduğunuzda, bu ödeme aracını kullanmaya izniniz olduğunu teyit etmiş olursunuz.
3.8 Bir işlem için ödeme yaptığınızda, ilgili tutarın tamamını işlem için belirlemiş olduğunuz ödeme aracından tahsil etmemiz için bize (ve belirlediğimiz ödeme işlemcisine) yetki vermiş olursunuz.İlgili diğer işlem bilgileriyle birlikte bu ödeme aracını almamız ve saklamamız için de yetki vermiş olursunuz.
3.9 Ödemeyi banka kartınızla yaparsanız ve yükleme işleminizin neticesinde bankanız hesap aşım ücreti veya diğer bir ücret keserse, söz konusu ücretin sorumluluğu sadece size ait olacaktır.
3.10 JetBanko.net’in kolay kullanılmasını sağlamak için kredi kartı, banka kartı ve diğer ödeme yöntemleri gibi farklı kaynaklar kullanarak ödeme yapmanıza izin veriyoruz.
3.11 Ödeme yöntemlerinde yaşanacak herhangi bir sorundan JetBanko.net sorumlu tutulamaz.

Madde 4 - Taahhüt

4.1 Üye, bu sözleşmede yer alan maddelerde belirtilen durumların oluşması halinde, site yönetimi tarafından alınacak tedbirlerde veya oluşan maddi ve manevi zararlarda, bu tedbirlerin her türlü sonucunu, siteyi sorumlu tutmayacağını ve siteden bir hak veya tazminat talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.
4.2 Üye, Site’ye ait olan herhangi bir içeriğin Site yönetimi tarafından izin alınmadan herhangi bir şekilde paylaşmayacağını, kopyalamayacağını, yayınlamayacağını, yayımlamayacağını veya satmayacağını taahhüt eder.
4.3 Üye, bu sözleşmeyi ihlal etmesi durumunda oluşabilecek durumlardan cezai, hukuki ve mali açıdan sorumlu olduğunu kabul eder.
4.4 Sitenin amacı, başta futbol olmak üzere tüm spor dalları ile ilgili her konuda doğru ve tarafsız bilgi sunmaktır. Ayrıca topladığı bilgiler eşliğinde maç tahminleri paylaşmaktır. Site üyeleri Siteyi bu amaç doğrultusunda kullanmayı taahhüt ederler. Sitenin amacı dışında kullanılması sonucunda doğabilecek cezai, mali ve hukuki yükümlülüklerden amacı dışında kullanan kişiler sorumludur. Bu yükümlülükler konusunda Site yönetimi sorumluluk kabul etmez.
4.5 Siteyi amacına aykırı kullananların site yönetimine ihbar edilmesi veya site yönetimi tarafından tespit edilmesi durumunda söz konusu üyelikler süresiz iptal edilir.
4.6 6563 Sayılı Türk Medeni Kanununun 6. maddesinde yer alan düzenleme gereği JetBanko.net üyeliğini kabul eden her üyelik tarihinden itibaren bilgilendirme mesajı almayı kabul etmiş sayilicaktir. Üyeliği Boyunca www.jetbanko.net üzerinden bilgilendirme mesajı kabul etmek istemeyen üyeler destek@jetbanko.net adresine mail yolu ile bilgilendirme yapabilir.
4.7 JetBanko.net, sistemlerinde yapacağı değişiklikler ve/veya herhangi bir sebeple, Üye'ye vereceği Üye Numarası ve/veya Şifre'yi değiştirme hakkını saklı tutar. Üye, bu tip değişikliklere uymayı peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder. Böyle bir durumda üyeye tahsis edilecek yeni Üye Numarası ve Şifre'nin de korunma sorumluluğu üyeye aittir.

Madde 5 - Site Güvenliği

JetBanko.net’in emniyetli kalmasını sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız, JetBanko.net’in emniyetli kalmasını sağlamak için aşağıdaki taahhütlerde bulunarak bize yardımcı olmanıza ihtiyaç duymaktayız;

5.1 Önceden iznimizi almadan, otomatik araçlar (adres toplama botları, robotlar, spider ya da kazıyıcılar) kullanarak diğer kullanıcılara ait içerikleri veya bilgileri toplamayacak ya da JetBanko.net’e erişmeyeceksiniz.
5.2 Virüs ya da başka kötü niyetli kodlar yüklemeyeceksiniz.
5.3 Başka birisine ait giriş bilgilerini istemeyecek veya başka birisinin hesabına erişmeyeceksiniz.
5.4 Herhangi bir diğer kullanıcıyı rahatsız, tehdit ya da taciz etmeyeceksiniz.
5.5 JetBanko.net’i yasadışı, aldatıcı, kötü niyetli veya ayrımcı bir amaç doğrultusunda kullanmayacaksınız.
5.6 JetBanko.net’in düzgün bir şekilde çalışmasını engelleyecek, kapasitesini zorlayacak, yavaşlatacak ya da görünümü olumsuz etkileyecek hizmet engelleme saldırısı [DoS] veya sayfa oluşturma işlevine ya da diğer JetBanko.net işlevlerine müdahale etmek gibi eylemlerde bulunmayacaksınız.
5.7 İşbu Bildirimin ve ilkelerimizin ihlal edilmesine yönelik herhangi bir tavsiye ya da destek sağlamayacaksınız.
5.8 Site, teknik sıkıntılar dahil olmak üzere, herhangi bir sebeple Site'ye erişimin kesilmesi veya aksaması halinde yaşanacak maddi ve manevi zararlar için hiçbir sorumluluk kabul etmez.  

Madde 6 - Hesap Güvenliği ve Kaydı

JetBanko.net kullanıcıları gerçek adlarını ve bilgilerini vermektedir ve bunun böyle kalmasını sağlamak için yardımınıza ihtiyaç duymaktayız. Kayıt süreci ve hesap güvenliğinizin muhafaza edilmesine ilişkin tarafımıza verdiğiniz taahhütlerden bazıları şunlardır;

6.1 JetBanko.net’e yanlış kişisel bilgiler vermeyecek veya kendinizden başka birisi için kişinin iznini almadan hesap oluşturmayacaksınız.
6.2 Birden fazla kişisel hesap oluşturmayacaksınız.
6.3 Hesabınızı kapatırsak, iznimiz olmadan yeni bir hesap oluşturmayacaksınız.
6.4 İletişim bilgilerinizin doğru ve güncel kalmasını sağlayacaksınız.
6.5 Şifrenizi paylaşmayacak, başkalarının sizin hesabınıza erişmesine izin vermeyecek veya hesabınızın güvenliğini tehlikeye düşürecek başka eylemlerde bulunmayacaksınız.
6.6 Hesabınızı önceden yazılı iznimizi almadan, kimseye transfer etmeyeceksiniz.

Madde 7 - İade ve Şartları

7.1 Kullanıcıların, bu web sitesinden satın aldıkları ürün ve hizmetler tüketici/kullanıcıya anında teslim edilen mallar kapsamında olup bu tür satışların Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Mevzuat ve bu konuda geçerli uluslar arası sözleşmeler kapsamında düzenlenen satıştan cayma hakkı ve bu hakkın kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Buna göre kullanıcıların bu site üzerinden yaptığı alış verişlere konu ürün ve hizmetler kullanıcıya teslim edilmekle tüketilmiş sayılır ve iade yahut değiştirme talebine konu edilemez. Kullanıcı/tüketiciler bu hususu kabul, beyan ve taahhüt eder. 
7.2 Oluşabilecek hatalardan, maddi ve manevi zararlardan JetBanko.net sorumlu tutulamaz.

Madde 8 - Sözleşme Geçerliliği

8.1 Üyelik, bu sözleşmede belirtilen tüm üyelik koşulları yerine getirildiği taktirde devam edecektir.
8.2 Bu üyelik ilişkisi sanal bir ortamda oluştuğu için; üyelik başvuru talebinin yapılması ve başvurunun JetBanko.net tarafından kabulü ile sözleşme teşekkül etmiş olur. Karşılıklı hak ve yükümlülükler başvurunun kabulü ile yürürlüğe girer. Sözleşme tarihi, sözleşmenin teşekkül ettiği tarih olarak anılır.
8.3 Bu Sözleşme 8 (sekiz) maddeden ibarettir. Üye olmak isteyen kişiler bu sözleşmenin tamamını temyiz kudretine sahipken okuduklarını, anladıklarını ve içeriğindeki tüm maddeleri kayıtsız şartsız kabul ettiklerini ve onayladıklarını peşinen taahhüt eder.